Ayrı yaşadığı Canan’ı 6 yerinden bıçaklayan eşi: Cahillik yaptım

Olay, 3 Ekim sabahı, Kaledere Mahallesi Harmandüzü Sokak’ta meydana geldi. Naci Türk (38), argümana nazaran, uyuşmazlık nedeniyle başka yaşadığı eşi Canan Türk’ün 1’inci kattaki meskenine iskeleyle balkondan girdi. Eşini 6 yerinden bıçaklayan Türk, evden kaçtı. Bayanın çığlıklarını duyan komşular, durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbarla adrese gelen takımlar, yaralı Canan Türk’ü evvel Ünye Devlet Hastanesi’ne ardından Ordu Devlet Hastanesi’ne ulaştırdı. 2 çocuk annesi Türk’ün hastanedeki tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Olay sonrası Naci Türk’ün yakalanması için Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde özel takım kuruldu. Türk’ün, ilçeye bağlı Hanyanı Mahallesi’ndeki Curi Deresi kenarında olduğu ihbarını alan takımlar, çalışma başlattı. Türk, polis ve jandarmanın ortak yürüttüğü operasyonda yakalanarak gözaltına alındı. 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Naci Türk, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki süreçlerinin akabinde güvenlik tedbirleriyle Ünye Adliyesi’ne sevk edildi. Bu sırada Canan Türk’ün yakınları, Türk’e reaksiyon gösterdi. Naci Türk, polisteki ifadesinde eşinin, çocukları üzerinden almak istediğini söyleyerek, “Eşimle benimle arama akrabalarım girdi. Bu nedenle eşimle aram bozuldu. Daha sonra boşanma kademesine geldik. Bana komplo kurdular. Beni uyuşturucu tedavisine göndereceklerdi. Mecnun raporu alıp çocukları üzerimden alacaklardı. Bu nedenlerle öfkelendim. Olay günü alkollüydüm. İskeleyle eşimin 1’inci kattaki balkonuna tırmandım. Salona geçtim, beni kanepenin gerisinde gördü. Tartışmaya başladık, daha sonra bıçakladım. Bir cahillik yaptım” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir