Bruce Willis’in eşi Emma Hemming’den duygulandıran paylaşım: Bir zamanlar biz de o kırmızı halıdaydık

Ve bu isimler ortasında gözler tahminen de en çok, son günlerde daima hastalık haberleriyle gündeme gelen Bruce Willis’i aradı… Hollywood’un en sevilen yüzlerinden biri olan Bruce Willis uzun yıllara yayılan mesleğiyle neredeyse her tipten sinemada başrol oynadı. İsmi aksiyon sinemasıyla birlikte anılan aktörün yakalandığı hastalık sonrasında emekli olmak zorunda kalması ise milyonlarca hayranını yasa boğdu.

Bruce Willis ve Emma Hemming’in iki kızı var

Aksiyon sinemalarının unutulmaz yıldızı Bruce Willis’ten makûs Haber geçtiğimiz mart ayında gelmiş, uzun müddettir ortalıkta görünmeyen aktörün beynin birtakım bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere marifetleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı.

Bruce Willis ve Emma Hemming şimdi Willis hastalanmadan evvelki memnun günlerinde…

Arada geçen bir sene boyunca hastalık haberi ve sıhhat durumundaki yeni gelişmeler nedeniyle ismi daima manşetlerde olan Bruce Willis eşi Emma Heming Willis, eski eşi Demi Moore ve bu iki evlilikten olan beş kızıyla birlikte adeta bir sevgi çemberinde yaşıyor. Hatta Willis ve Demi Moore’un en büyük çocukları 34 yaşındaki Rumer Willis 18 Nisan tarihinde bir kız bebek doğurarak babası Bruce Willis’i dede yaptı.

Emma Hemming eşini sinema gallalarında da hiç yalnız bırakmıyordu

Bruce Willis afazi olduktan sonra durumu takip altında da olsa bir ölçü berbatlaştı ve ailesi şubat ayının sonunda 67 yaşındaki aktöre bu kere de frontotemporal demans (FTD) teşhisi konulduğu açıkladı. Her ne kadar bu hastalığın bugün rastgele bir tedavisi olmasa da sonuçta kesin bir teşhis konulmasının az da olsa iç rahatlatıcı olduğu notunu ileten ailesi bu hastalık nedeniyle Bruce Willis’in bağlantı kurma yeteneğinin de değerli ölçüde engelleneceğini belirtti.

İşte herkes Hollywood’un neredeyse tüm dev isimlerinin tam takım yer aldığı Met Gala 2023’ü konuşurken Willis ailesinin konutunda hem aileye yeni katılan bebeğin heyecan ve memnunluğu hem de burukluk vardı. Willis elbette hastalığı nedeniyle geceye davet edilmedi. Emma Hemming de eşi dostu bu özel gecede eğlenirken geçmişe gerçek bir seyahate çıktı…

2009’daki Met Gala’da Bruce Willis’le birlikte pozlarını Instagram’dan takipçileriyle paylaşan Emma Hemming’in adeta gözlerinin içi gülüyordu. Zira Emma Hemming, “O çok tatlı bir eşti” diyerek paylaştığı fotoğraflarda şimdi Bruce Willis’le evleneli daha 2 ay olmuştu ve çift tabir yerindeyse evliliklerinin en keyifli “cicim ayı” günlerini geçiriyordu. Üstelik ikisinin de ufukta kendilerini bekleyen kâbus dolu günlerden haberi yoktu…

Willis ve Hemming, 2009’daki Met Gala’ya katıldıklarında daha iki aylık evliydi

Willis ve Hemming 2009’da Demi Moore, onun yeni eşi Ashton Kutcher ve Willis’le Moore’un üç kızının da katıldığı ses getiren bir merasimle evlenmişti. İngiltere’ye bağlı Turks ve Caicos Adaları’nda düzenlenen merasim resmi sayılmayınca çift ABD’de tekrar nikah kıymışlardı. Willis, Demi Moore ve Ashton Kutcher’ın evliliğinde de orada bulundu. Eski eşlerin bu dostluğu ve birbirlerinin düğünlerine gitmeleri herkesin bir devir lisanına düştü.

Demi Moore, Bruce Willis’i hastalandığı günden beri hiç yalnız bırakmadı ve eşi Emma Hemming’in de enbüyük destekçisi oldu

Ancak Bruce Willis hastalanınca ona ve eşi Emma Hemming’e de en büyük dayanak tekrar eski eş Demi Moore’dan geldi. Demi Moore ve Willis’in üç kızı neredeyse Emma Hemming ve Bruce Willis’le birlikte yaşar haldeler ve aile olarak birbirlerine kenetlenmiş durumdalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir