Channing Tatum ile aynı filmde rol alan Salma Hayek olaylı dans sahnesini anlattı

Channing Tatum’un rol aldığı meşhur seri Magic Mike’ın son sineması Magic Mike: Son Dans’ta ünlü oyuncu Salma Hayek de rol alıyor. Lakin Hayek’in bir sahnesi neredeyse felaketle sonuçlanacakmış.

Jimmy Kimmel Live! programına konuk olan oyuncu, Steven Soderbergh’in yönettiği sinemadaki dans sekansından bahsetti. Hayek, sahnede baş aşağı durduğunu ve istikamet hissini da kaybetmesinin tesiriyle sorun yaşadığını anlatıyor:

“Yapmam gerekeni yapmadım, bu yüzden provada, baş aşağı gittim, neredeyse başımı çarpıyordum. Tatum pantolonuma tutundu fakat sahiden endişelendim zira pantolonum çıkıyordu ve o anda iç çamaşırım var mı yok mu hatırlayamadım. Bu yüzden, başımı korumak için ellerimi koymak yerine, yalnızca pantolona tutundum. O, ‘Ellerini kaldır’ diyor, ben de ‘Hayır, hayır, hayır, hayır’ diyorum.”

Daha evvel Tatum da Salma Hayek ile tıpkı sahnede olmanın garip olduğunu, kendisinin birinci aşkı olduğunu söylemişti: “Yani, o benim birinci aşıklarımdan biriydi.”

“Neredeyse ölüyordum” diyen oyuncuya sinemada Tatum ile birlikte Ayub Khan Din, Jemelia George, Juliette Motamed, Vicki Pepperdine, Gavin Spokes, Catilin Gerard, Christopher Bencomo ve Nas Ganev üzere isimler de eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir