Galatasaray’da yönetim süresi kısaldı! Tüzük değişikliği kabul edildi…

Galatasaray Tüzük Tadil Genel Konsey Toplantısı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda Tüzük’ün 1, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 59, 60, 87, 95, 96, 100, 113, 118, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ve G1 hususlarının değiştirilmesi ile 26A unsurunun Tüzük’e eklenmesine ait tüzük tadili tasarısı görüşüldü.

Buna nazaran Galatasaray’da seçim müddetinin 2 yıla indirilmesi ve idare ibralarına ait hususlardaki değişikliklerle birlikte öteki unsurlar kabul edildi.

Oylama sonrası kürsüye çıkan Galatasaray Lideri Dursun Özbek, üyelere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Bugün sizlerin önlerine tüzük değişikliği için kimi teklifler getirdik. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’da yapmak istediğimiz hava, yapmak istediğimiz sevgi ikliminin beden bulduğu için sevinçliyim. Ben ve arkadaşlarım bunun için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Duygusal bir durumdayım. Şundan emin olun. Size ne kelam verdiysek, ne vaat ettiysek, hepsini harfi harfine yerine getireceğiz. Ben ve arkadaşlarım buna ant içtik. Size mahcup olmamak için elimizden gelen her şeyin en güzelini yapmak için uğraş ediyoruz. Faaliyetlerimizin meyvelerini inşallah bu sene toplayacağız. Bugüne kadar bize verdiğiniz dayanağı ne olur sürdürün. Biz sizden kuvvet ve cüret alıyoruz. Şahsım ve idare şurası takımım ismine teşekkür ediyorum. Yaşasın Galatasaray” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir