Gemiden okyanusa düşen Dilek Ertek’in olayı 20 saat sonra haber veren sevgilisine ulaşılamıyor

Bindiği cruise gemisinden 25 Ekim gecesi Tahiti yakınlarında düşerek kayıplara karışan iş insanı Dilek Ertek (71) hâlâ bulunamadı. Gemide yanında olan ve sözü alındıktan sonra ülkesine dönen 74 yaşındaki İsviçreli sevgilisi Artur Fuchberger’e de o günden beri ulaşılamadığı öne sürülüyor.

Sevgilisi ile çıktığı tatilde bindiği cruise gemisinde kaybolan, kamera kayıtlarının incelenmesi sonucunda balkondan aşağı düştüğü tespit edilen ve öldüğü varsayım edilen iş insanı Dilek Ertek’e şimdi ulaşılamadı.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine nazaran; Ertek’in İsviçreli sevgilisi 74 yaşındaki mimar Artur Fuchberger’in kayıp ihbarını 20 saat sonra yapması da gizemini koruyor. Gemi yönetiminin Artur Fuchberger’i müşahede altında tutarken, kıyı güvenliğe 4 saat sonra bilgi vermesi de yanıt arayan sorulardan biri.

Bir diğer şaşırtan argüman ise olay sonrası tabiri alındıktan sonra özgür bırakılan ve ülkesi İsviçre’ye dönen 74 yaşındaki sevgili Artur Fuchberger’e o günden beri ulaşılamaması.

TIKLAYIN – İş insanı Dilek Ertek gemiden okyanusa ‘düşmüştü’: Gemideki sır 20 saat

TIKLAYIN – Tatile çıktığı cruise gemisinden okyanusa düşen Dilek Ertek’in aile avukatı konuştu: Mücevherler kayıp değil; soruşturma sürüyor, herkes kuşkulu konumunda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir