Ibiza’da başladı, Fas’ta bitti! Şeyma Subaşı evlendi…

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı uzun müddettir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlendi.

Subaşı ve Alsaloussi, Fas’ın Marakeş kentinde dünyaevine girdi. Şeyma Subaşı evlenir evlenmez soyadını da değiştirdi.

AİLESİNDEN KİMSE KATILMADI

Düğün merasimine yalnızca 15 kişiyi çağıran Şeyma Subaşı’nın davetli listesinde ablası Kübra Açıl yoktu.

Daha evvel yaptığı bir açıklamada “Ruhunun özel olmadığını düşünmediğim beşerler düğünde olmayacak, ablam dahil” diyen Şeyma Subaşı, olayın perde gerisini anlatmıştı;

“Büyük memnunluk ve heyecanla ablamı olağan ki davet ettim. Lakin o mazeretler bularak gelemeyeceğini söyledi. Doğal ki üzüldüm fakat fazla değil! Zira her insanın bir kapasitesi var. Şayet karşındaki beşerden sen kapasitesinin üzerinde bir şey beklersen hayal kırıklığına uğrarsın. O yüzden ben bu bahisle ilgili hayal kırıklığına uğramadım.”

ARALARI NEDEN AÇIK

Abla-kardeşin ortalarının Şeyma Subaşı’nın Kübra Açıl’ın ikinci bebeğinin doğumuna 1 hafta geç gitmesi nedeniyle açıldığı sav ediliyor. Kübra Açıl’ın Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile samimi olmasının da nedenler ortasında olduğu konuşuluyor

İNİŞLİ ÇIKIŞLI BİR İLİŞKİ! 

Uzun zamandır Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı bağında inişli çıkışlı günler geçirdi. Ibiza’da aldığı evlilik teklifinden 24 gün sonra sevgilisinden ayrılan Subaşı, sıkıntı günleri geride bıraktı dün nikah masasına oturdu.

NE OLMUŞTU?

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den 5 Haziran 2021 yılında evlilik teklifi almış, hoş haberi de “Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Hislerimi anlatacak söz bulamıyorum” kelamlarıyla duyurmuştu. 

Sürpriz teklif sonrası Şeyma Subaşı’nın gebe olduğu tezleri gündeme gelmiş, çiftin bu yüzden evlilik tarihini öne çektiği ileri sürülmüştü. 

‘EVET HAMİLEYİM’

‘Önce gebe değilim’ açıklaması yapan Subaşı, 22 Haziran 2021’de tezleri kabul etmişti.

“Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son vakitlerde gebe olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve gebe olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için ivedi etmemizin nedeni de buydu. Çabuk etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve hürmet duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün güzel dilekleriniz ve dayanağınız için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım”

‘BEBEĞİMİ KAYBETTİM’

Şeyma Subaşı bu açıklamadan iki gün sonra ise bebeğini kaybettiğini duyurmuştu:

“Daha evvel yüksek gerilim nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu gerilimin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm dayanağınız için teşekkür ederim”

‘HARİKA BİR ADAM OLMANIN KİTABINI YAZ MEEDO’

Hayatını gözler önünde yaşayan Şeyma Subaşı kendisini eleştirenlere de toplumsal medya üzerinden reaksiyon göstermişti:

“Her vakit en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Ben çok kıymetliyim, ben çok özelim. Lakin hepsinden evvel ailemden uygun bir eğitim aldım. Tahminen beni koleje gönderemediler lakin her vakit daha uygun olmaya çalıştılar. Bana yeterli bir insan olmamı öğütlediler. Çok özel olduğumu ve en iyiyi hak ettiğimi biliyordum. Allah bana en güzelini verdi. Zira onun en güzel olduğunu biliyorum. En fazlasını hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz. Hem içten hem de dıştan nazik olduğunuz için en iyiyi hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz?”

“Başınızı yastığa koyduğunuzda ‘Bugün istemeden kimseyi incittim mi’ diye soruyor musunuz? Dua ediyor musunuz ve Allah’ın size verdiği yaşama şükrediyor musunuz?

Ben bunları yapıyorum. O yüzden eminim ve bunu söylüyorum. BEN EN DÜZGÜNÜNÜ HAK EDİYORUM… Ve Allah da bana en güzelini verdi. Mükemmel bir insan olduğun için SENİ SEVİYORUM MEEDO. Mükemmel bir adam olmanın kitabını yazmalısın.”

EVLİLİK TEKLİFİNDEN 24 GÜN SONRA AYRILDILAR

Şeyma Subaşı ile Meedo’nun bağlantı 29 Haziran’da ani bir kararla bitmişti.

Söylentilere nazaran, Mohammed Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na taktığı tektaş yüzük başta olmak üzere aldığı değerli ikramların hepsi uydurma çıkmıştı. Kendisine yapılan tüm jestlerin düzmece olduğunu öğrenen Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrılmıştı.

Medyada çıkan Haberler karşısında sessizliğini bozan Şeyma Subaşı, “Bugün çıkan haberler büsbütün asılsızdır. Ayrılık yanlışsız lakin sebepleri bize kalsın.” sözlerini kullanmıştı.

‘HAYAT PARTNERİMİ ÖZLEDİM’

Subaşı, 1 aylık ayrılığın akabinde Mısırlı işadamıyla yine bir ortaya gelmiş Alsaloussi ile fotoğrafını paylaşıp altına “Hayat partnerimi özledim” notunu yazmıştı.

3 AY SONRA İKİNCİ AYRILIK

Bir dargın bir barışık çiftüç ay sonra yine ayrılık kararı almıştı. Bu defa Subaşı, Meedo’yla bütün diyaloğunu koparmıştı.  

INSTAGRAM’DAN FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Meedo’yu İstanbul’a getiren ve ondan nişanlım diye bahseden Subaşı, ikinci ayrılığın akabinde birlikte yer aldıkları tüm fotoğrafları da silmişti.

YİNE DAYANAMADILAR

2021’in sonlarında çift ilgilerine üçüncü defa talih verme kararı almış Subaşı tekrar Meedo ile yaşadığı konuta geri dönmüştü.

Zorlu vakitler geçiren çift Mayıs 2023’te muradına erdi. Mutluluğa ‘Evet’ diyen çift merasimden renkli kareleri toplumsal medyada paylaştı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir