Kendi evinde kızını doğurduğu anları anlattı: ‘Bebeğimi kucağıma alınca mest oldum!

KENDİ KONUTUNDA DOĞUM YAPMAK İSTEYENLER ÇOĞALDI
Genel sağlığıelverişli olan birçok ünlü artık bebeğini kendi konutunda doğurmayı tercih ediyor. Tam 9 ay boyunca kendi vücutlarında taşıdıkları bebeklerini dünyaya getirirken çoklukla suda doğum prosedürünü tercih ediyorlar. O sırada yanlarında bir ebe ve doğal ki eşleri ya da partnerleri de oluyor. 

Elbette o anlar, kamera ve fotoğraf makinesiyle kayıt altına alınıyor. Sonra da kelam konusu ünlü bireyler, hayatlarının o en değerli anında çekilen imajları ekseriyetle toplumsal medyadan paylaşıyorlar.Sıradan anneler bile bebeklerini suda dünyaya getirdikleri o anlarda çekilen fotoğraflarını aile albümüne yerleştiriyor.

KATILDIĞI PROGRAMDA O ANLARI ANLATTI
İşte bunlara yeni bir halka daha eklendi. Son bir yıldır çoklukla sıhhat durumundaki olumsuz gelişmelerle gündeme gelen Bruce Willis ile eski eşi Demi Moore’un evliliğinden dünyaya gelen en büyük kızları, 34 yaşındakiRumer Willis birinci sefer anne oldu.

Rumer ile partneri Derek Richard Thomas, geçtiğimiz nisan ayında kız bebeklerine kavuştu. Çiftin, Louetta Isley Thomas Willis ismini verdiği kızları dünyaya gözlerini açtı.

Aradan geçen bu kısa vaktin akabinde birinci kere anne olma memnunluğunu yaşayan Rumer Willis de konuk olduğu bir podcast yayınında, doğum heyecanını ve bebeğini kucağına aldığı birinci anı anlattı.

 

AĞRI KESİCİ KULLANILMADI
Çiçeği burnunda anne Rumer bebeğini, sevgilisi Derek Richard Thomas ile birlikte yaşadığı meskende dünyaya getirdi. Bir ebe eşliğinde, suda ve ağrı kesici kullanmadan doğum yapan Rumer Willis, o anlarda yaşadıklarını anlattı konuk olduğu programda.

Willis, Instagram sayfasından da doğum yaparken çekilen fotoğraflarını paylaştı. Yeri gelmişken hatırlatalım, genç anne bebeğini dünyaya getirirken yanında iki kız kardeşi ile annesi Demi Moore da vardı. 

YÜZÜNDEKİ ŞAŞKINLIK İZLERİ: Rumer Willis, kızını doğururken yaşadığı değişik anları ve onu kucağına aldığı birinci anda hissettiklerini de saklamadı. Kelamını ettiği enteresan durumlardan biri de doğumun gerçekleşmesi için amniyon kesesini kendisinin patlattığı oldu. Ebenin de yardımıyla bunu yapan Willis, o anda sözün tam manasıyla şoke olduğunu itiraf etti:  ” Sanırım o anda çekilen bir fotoğrafım var. Orada yüzümde şaşkınlık izleri görünüyor.”

‘YAŞADIĞIM EN MEST EDİCİ ANDI’
Kızı Louetta’nın tam olarak dünyaya geldiği o birinci anın ise daha evvel yaşadığı hiçbir ana benzemediğini tabir etti Rumer Willis. Kızı, kendi vücudundan ayrıldıktan sonra, anlattIğına nazaran ebe ve partneri Derek onu çabucak aldılar. 

Rumer Willis çabucak sonra sevgilisine ve kendisine doğumda yardımcı olan ebeye “Bana bebeği verin. Bebeği bana verin” diye seslendi. Bebeğini kucağına aldığı an hissettiklerini ise “Bütün hayatım boyunca yaşadığım en mest edici,en zevk aldığım andı” diye tabir etti. 

Genç anne, o anda hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladığını kelamlarına ekledi: ” O anda bebeğime bakarken çekilen çok hoş fotoğraflarım var. Bebeğime bakarken, kız kardeşlerime bakarken, anneme bakarken ve annem bana sarılırken…”

‘NE SÖYLEDİĞİMİN FARKINDA DEĞİLDİM’: Rumer Willis, bebeğinin dünyaya gelmesinden sonra söylediği kimi şeylerin farkında olmadığını da anlattı: ” Kız kardeşimin bana anlattığına nazaran söylediğimi fark etmediğim sözcükler dökülmüş dudaklarımdan. Bir noktada bebeğime bakıp “Seni çok özledim” demişim.” 

Rumer Willis, toplumsal medya sayfasından sık sık bebeğiyle çektiği fotoğraflarını paylaşıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir