Mauro Icardi: Hakemler sürekli neden bize karşı hata yapıyor?

Süper Lig’in 11. haftasında Galatasaray, Alanyaspor ile kozlarını paylaştı. Kritik maç 2-2’lik skorla berabere bitti. Şiddetli karşılaşmada yaşanan olaylar geceye damga vurdu. Maç sonrası Dries Mertens, Milot Rachica ve Mauro Icardi açıklamalar yaptı.

Kırmızı kartın maça tesir ettiğini söyleyen Mertens, “Yazık oldu, birinci yarıda kırmızı kart gördü. Bunun kırmızı kart olup olmadığını bilmiyoruz. Çok erken bir karttı ve bu direkt maça tesir etti. Biz gruplar ortasında oynuyorduk lakin bu karar, maça tesir etti” dedi.

Gollerine devam etmek isteyen Dries Mertens, “Umarım gollerim devam eder lakin kıymetlisi 3 puan kazanmamız. Kırmızıdan evvel çok yeterli oynuyorduk. Bir yanılgı yapabilirsiniz ancak kırmızı kart, maçı çok etkiliyor” tabirlerini kullandı.

İyi uğraş ettiklerini lisana getiren Milot Rachica, “Maçın başında golleri bulduk, âlâ oynuyorduk. 10 kişi kaldık fakat çabayı bırakmadık. Birtakım yanlışlar yaptık lakin birtakım şeyler, denetiminiz dışında. Sonuç olarak hayal kırıklığına uğraşmış bulunuyoruz” açıklamalarını yaptı.

Maçta birinci golünü atan Mauro Icardi, “İyi başladık, golleri bulduk. 30. dakikada hakem kusuru nedeniyle.. O denli değerlendiriyorum. Bu kararın akabinde maçın denetimi elimizden çıktı. Hakemler daima neden bize karşı kusur yapıyor?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir