Mauro Icardi hücum katkısıyla mest etti! Sarı kırmızılı taraftarları sevindirdi

Galatasaray’ın dünyaca ünlü santrforu Mauro İcardi, evvelki gün 6-0 kazanılan Kayserispor müsabakasında da klasını konuşturup 3 gol, 1 asiste imza attı. Arjantinli futbolcu skor üretmekle kalmadı; 5 anahtar pas verdi ve yalnızca 1 kere top kaybı yaptı. Bu dönem bilhassa büyük maçlarda (Beşiktaş 2 gol, Fenerbahçe 1 gol, 1 asist, Trabzonspor 1 gol, 1 asist) yaptığı skor katkısıyla öne çıkan Arjantinli futbolcu, sarı kırmızılı formayla çıktığı 16 lig müsabakasında 12 gol, 7 asiste ulaştı. Ligde toplam 19 gole katkı veren İcardi, hat-trick yaptığı Kayserispor maçının topunu hatıra olarak alırken, ekipteki geleceği konusundaki kelamlarıyla de taraftarların yüreğine su serpti.

G.SARAY’DA KALMAK iSTiYOR 

PSG’den bir dönemliğine kiralık olarak transfer edilen İcardi, “Seneye kalacak mısın?” sorusuna verdiği karşılıkta, “Sezon bitince konuşuruz diye anlaşmıştık. Son maçtan sonra liderle kesinlikle konuşma yapılır” diyerek, kadroda kalmaya sıcak baktığını ima etti.

‘ZIPLAYAN BARAJ’LA GELEN GOL

G.Saray, egzersizlerde, yüksekliği istenildiği üzere ayarlanabilen teknolojik barajlarla çalışıyor. Kerem’in Kayseri maçında attığı frikik golü de ‘zıplayan baraj’la yaptığı çalışmaların bir eseri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir