Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

Ekim 2021’de bir cümbüş yerinde objektiflere takılan İstek Kocaoğlu’nun, ‘Atiye’ dizisinin yardımcı direktörü Burcu Alptekin’le yakınlaştığı argüman edilmişti. TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’nın haberine nazaran; arkadaş kümesiyle eğlenen ikili, birbirini öpücüklere boğmuştu. Etraftakilere aldırış etmeyen Kocaoğlu’nun, Alptekin’e sık sık sarılmıştı. Hatta oyuncunun samimiyetinden rahatsız olan Alptekin’in, bir orta Kocaoğlu’nu elinden ittiği ileri sürülmüştü. İkilinin yanında olan oyuncu Kadir Çermik ise basın mensuplarını görünce arkadaşlarını uyarmıştı.

“KENDİSİ ARKADAŞIM OLUR”

Arkadaşlarının akabinde yerden çıkan Kocaoğlu, ilgi soruları karşısında espri yaparak mevzuyu kapatmaya çalışmış, muhabirlerin “Sizi sarmaş dolaş görüntüledik” demesi üzerine “Görüntüleyin” demekle yetinmişti. Mevzuyla ilgili daha sonra açıklama yapan ünlü oyuncu, direktör Burcu Alptekin ile aşk tezlerine, “Öyle bir şey yok. Aşk yok zati hayatımda, kendiniz yazıp çizdiniz. Kendisi benim arkadaşım olur” demişti.

İŞTE YENİ SEVGİLİSİ…

Rol aldığı dizi ve sinemaların yanı sıra özel hayatıyla da konuşulan İstek Kocaoğlu’nun, geçtiğimiz nisan ayında yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. 43 yaşındaki oyuncu, yeni sevgilisi Selin Işık’la (35) Cihangir’de bir yerde baş başa yemek yemişti.

PLAN TUTMADI!

Magazin basını gelmeden balıkçıdan ayrılmak isteyen Kocaoğlu, yer içerisinde sevgilisi ile romantik anlar yaşamıştı. Patlayan flaşlarla evvel kısa vadeli şok yaşayan oyuncu, daha sonra rahatsız olmuştu.

Kocaoğlu, basın mensuplarının “Rıza Beyefendi ‘Hayırlı olsun’ diyelim mi?” sorusuna, “Arkadaşlar alınan manzara kâfi sanırım, düzgün akşamlar. Lütfen artık çekmeyin, rahatsız oluyorlar” cevabını vermişti.

BAŞ BAŞA TATİL

Rıza Kocaoğlu, tüm bunların akabinde sevgilisi Selin Işık ile birlikte Çeşme’de tatile başladı. Geçtiğimiz aylarda Aya Yorgi’de bir plajda kameralara yansıyan Kocaoğlu ile Işık, birlikte denize girdi.

‘Çukur’ dizisindeki fit halinden eser kalmayan oyuncu, aldığı kilolar ile dikkat çekti.

FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ 

Oyuncu İstek Kocaoğlu (43) geçen martta kalbini kaptırdığı meslektaşı Selin Işık’la (35) evliliğe dair sorulara da “Olacak inşallah” cevabını vermişti. Lakin bağ bitti, fotoğraflar toplumsal medyadan silindi. İstek evvelki akşam katıldığı partide 2017’de ayrıldığı eski aşkı Eylül Su Sapan ve meslektaşı Yağız Can Konyalı ile eğlendi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir