‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı nefes kesti! ‘Ceylin kurtulabilecek mi?’

Ceylin’in (Pınar Deniz) kaçırılmasının akabinde büyük bir çaresizlik ve telaş yaşayan Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) var gücüyle eşini bulmaya çalışırken, Ceylin de haftalardır aranan katil tarafından kaçırıldığını anlayınca oradan nasıl kurtulacağını düşünmeye başlıyor. Daha evvel yaşananları bilmeyen öteki kaçırılan şahıslarla ise Ceylin ortasında gerginlik başlıyor.

“KATİL KİM?”

Heyecanın bir an olsun düşmediği üretimde; ’Ceylin kurtulabilecek mi?’’ ve ‘’Katil kim?’’ sorularının karşılığı, bu pazar izleyenleri bekliyor.

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin oyuncu takımında; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Ali Alım rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni kısmıyla 16 Ekim Pazar günü saat 20:00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir