Acun Ilıcalı, ‘Survivor akıl oyunları’ diyerek tanıttı!

Milliyet.com.tr
Nisa Bölükbaşı, parkur performansı olarak Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Batuhan Karacakaya ve Çağan Atakan Arslan üzere savlı rakiplerinin gerisinde kalmasına karşın SMS oylaması sonucu şampiyonluk ipini göğüslemeyi başarmıştı. All Star sonrası ‘haksızlık’ tenkitleri günlerce konuşulmuştu. Nagihan ve Batuhan da bu tarafta çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Survivor’ı üçüncü tamamlayan Batuhan’ın annesi Gülhayat Karacakaya’nın, “Oğlum yalnızca hak dediği için iki yıldır kaybettik. Gitti oğlumun emekleri” çıkışının akabinde Ilıcalı, SMS oylaması sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmak zorunda kalmıştı. Acun, “Kimsenin hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim. Nisa’nın oyu Batuhan’ın üç katı” demişti.

Yarışmanın imalcisi ve sunucusu Acun Ilıcalı, ‘Survivor akıl oyunları’ diyerek, yeni dönem tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtımını görenler; “Acun geçen yıldan ders çıkardı” ve “Eleştiriler sonrası harekete geçti” biçiminde yorumlarda bulundu. İşte Survivor 2023 hakkında merak edilenler…

SURVİVOR’DA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK!

Şimdilerde ‘MasterChef Türkiye’ ile gündemde olan Acun Ilıcalı, çok izlenen bir başka formatı için yeni dönem startını verdi. Ünlü televizyoncu, yayınladığı görüntü ile Survivor 2023 müracaatlarının başladığını duyurdu. Ilıcalı, parkur performansı ve ada hayatının ön planda olduğu müsabakada bu sene değerli bir farklılık yaşanacağını söyledi.

“AKLIN ÖN PLANDA OLDUĞU YENİ BİR SURVİVOR GELİYOR”

Survivor 2023’e hazır mısınz? Bu yılki sloganımız şu; ‘Survivor akıl oyunları’. Ada hayatı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. ‘Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam’ demeyin. Tahminen de pratik zekanız size oyunları kazandıracak. Çabucak başvurun ve Survivor 2023’e katılma talihine sahip olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir