AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Çok ciddi bir kazaydı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Azerbaycan’da geçirdikleri trafik kazası sonrası Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nde tedavileri devam eden Ak Parti Genel Lider Vekili Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ve kaza geçiren araçtaki muhafaza görevlisini ziyaret etti. Akşam saatlerinde gerçekleştirdiği ziyaret sonrası Ömer Çelik, açıklamada bulundu.

ÇOK ÖNEMLİ BİR KAZAYDI

Kaza hakkında bilgi veren Çelik, “Sayın Başbakanımızı, milletvekilimiz Şamil Bey’i ve Oğuzhan arkadaşımızı şuanda ziyaret ettim. Kazadan sonra biliyorsunuz buraya birlikte geldik, artık şükürler olsun ki durumları yeterli. Orada birinci müdahaleleri yapılmıştı. Buraya geldikten sonra sağ olsunlar hocalarımız titizlikle ilgileniyorlar. Şu an gördüğüm kadarıyla daha güzel durumdalar, bir süre daha tedavileri burada sürecek. Şükürler olsun ki, atlattığımız kazaya nazaran herkesin durumu çok düzgün, zira o önemli bir kazaydı. Otomobilin takla attığı ve daha sonra kayalara çarptığı çok önemli bir kazaydı” dedi.

ŞU ANDA HAFİF YÜRÜYÜŞ YAPABİLİYOR

Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım’ın mevcut sıhhat durumlarıyla ilgili konuşan Çelik, “Sayın Başbakanımızın, tabi ki badireleri var, önemli bir kaza atlattı fakat fiziken giderek daha güzel bir halde, şu anda hafif yürüyüş yapabiliyor. Şamil Bey’in de tedavisi devam ediyor. Oğuzhan arkadaşımızın da durumu yeterli, hareket edebiliyor. Vakit içinde daha âlâ bir duruma geleceğiz, hastanede bir süre daha tıpkı ilginin tıpkı takibin devam etmesi gerekiyor, o vakit da söylemiştim rastgele hayati tehlike olan bir durum yoktu. O önemli kazadan kaynaklanan ağrılar ve zahmetler kelam konusu, kimi müdahaleler yapıldı, bugünümüze şükrediyor, acil şifalar diliyor, geçmiş olsun diyoruz” diye konuştu.

Ömer Çelik açıklama sonrası hastaneden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir