Başkan Kocaman Pazar Alışverişinde


Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yoğun programları arasında zaman ayırıp  evinin  mutfak alışverişini de kendi yapmaya çalışıyor. Neredeyse her hafta Kartepe’nin çeşitli pazarlarını ziyaret eden Başkan Kocaman, Ankaradaki aday tanıtım toplantısı sonrasında akşam pazarına yetişti.

Evinin tüm ihtiyaçlarını Kartepe esnafından karşılamaya özen gösteren Başkan Kocaman, Pazar ziyaretlerinde hem hemşeriyle ve pazarcı esnafıyla buluşuyor hem de haftalık mutfak alışverişini yapıyor.

HUZURLU VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Bu hafta da Kartepe Kent Çarşısında kurulan kapalı Salı Pazarını ziyaret eden Başkan Kocaman, “Ramazan Ayı boyunca iftar öncesi başlayıp sahura kadar Kartepeli hemşehrilerimle bir araya geliyorum. Hemşehrilerimle doğal ortamda buluşmak, onların taleplerini, düşüncelerini dinlemek için sık sık pazar ziyaretleri yaparım. Salı pazarımız Kartepe Kent Çarsına taşındığından beri hemşehrilerimiz ve pazarcı esnafımız daha mutlu. Trafik keşmekeşi olmadan, hava koşullarından etkilenmeden daha güvenli ve huzurlu alışveriş yapabiliyorlar. Sağ olsunlar teveccühlerini de bizzat yaşatıyorlar. Ramazanın bereketi tezgahlarda yerini almış. Rabbim birlik ve beraberliğimizi, bereketimizi daim etsin.” Dedi.  Her pazar ziyaretinde olduğu gibi esnafların ve hemşerilerinin taleplerini de not aldıran Başkan Kocaman akabinde konuları çözüme kavuşturuyor.

Salı pazarı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Demokrasi Caddesi Moda Sokak üzerinde tüm donatılarıyla hizmet veren Kartepe Kent Çarşı’nda Kartepelilere güvenli ve huzurlu alışveriş imkanı sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir