İkinci kez anne olan Seda Erdim’den Ses ve Ela paylaşımı

Yıllar evvel yayınlanan ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde hayat verdiği ‘Arif’ karakteriyle tanınan Ümit Erdim, beş yıl evvel Seda Çınar ile dünyaevine girmişti. Keyifli birliktelikleri devam eden ikili, 2018 yılında kızları Ses’i kucaklarına alarak birinci kere anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. Toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Erdim çifti, geçtiğimiz aylarda ikinci kere anne-baba olacaklarını duyurmuştu.

“BİZ ARTIK DÖRT KİŞİYİZ”

Ailelerini büyütmek isteyen çiftten Seda Erdim, geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini müjdelemişti. Ses’in elindeki ultrason imgesi dikkat çekerken, Erdim beğeni ve tebrik iletileri yağan gönderisine, “Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu kısma geçiş yapıyoruz. Biz artık dört kişiyiz” notunu düşmüştü.

CİNSİYETİ KIZLARI AÇIKLADI

Heyecanları günden güne büyüyen Ümit Erdim, bebek muştusunun akabinde eşi Seda Erdim ve kızı Ses ile Yeniköy’de görüntülenmişti. Muhabirlerin “Cinsiyeti muhakkak oldu mu?” sorusuna Erdim’in kızı yanıt vermiş ve “Kız olacak” diye bağırmıştı. Kızının bu karşılığına şaşıran Ümit Erdim ise “Evet Ses’in de dediği üzere kız çocuğumuz olacak yeniden, bunu da birinci sefer söylemiş olduk” tabirlerini kullanmıştı.

Konuşmayı çok seven Ses Erdim, yeni doğacak kardeşinin ismini de söylemeyi ihmal etmemişti. Minik Ses, “Kardeşimin ismi de Ela olacak” diyerek Ümit Erdim ve eşi Seda Hanım’ı şaşırtmıştı.

“ELA HANIM BİRAZ EVVEL ORTAMIZA KATILDI”

Seda-Ümit Erdim çiftinden dün hoş haber geldi. Ünlü oyuncu, müjdeli haberi duyurduğu toplumsal medya hesabından duyurdu. Erdim, “Allah bütün yavrularımıza sıhhat sıhhat versin, bahtları açık olsun. Ela Hanım biraz evvel ortamıza katıldı” bildirisini yazdı.

“DÜNYALARA BEDEL”

Doğum öncesi ve sonrası paylaşımlar yapan Seda Erdim, eşi Ümit Erdim’in bu paylaşımını “O kadar küçük ki inanamıyorum” diyerek kendi Instagram hesabından yayınladı. Çiçeği burnunda anne, sonrasında da kızlarını paylaştı.

Ela bebeğin yüzünü göstermeyen Seda Erdim, abla olan Ses’in kardeşine baktığı anı fotoğrafladı. Seda Erdim, paylaşımına; “Dünyalara bedel” notunu düştü. Ünlü ismin paylaşımı büyük ilgi gördüm.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir