Kadim Aşiretler Federasyonu, Bakan Soylu ve Kurtulmuş ile buluştu

*Kadim Aşiretler Federasyonu, 45 üyesi ile birlikte İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun daveti üzerine Ankara’ya gelerek Süleyman Soylu’yu ziyaret etti ve AK Parti Genel Lider Vekili Numan Kurtulmuş ile de istişarelerde bulundu *

Kadim Aşiretler Federasyonu lideri Rasim Aslan ile beraberindeki heyet AK Parti Genel Lider Vekili  Numan Kurtulmuş ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun daveti üzerine Ankara’ya gelen Kadim Aşiretler Federasyonu Heyeti ve Kadim Aşiretler Federasyonu lideri Rasim Aslan, hem AK Parti Genel Lider Vekili Numan Kurtulmuş hem de İçişleri Bakanı Soylu’ya bölge ile alakalı mevzularla alakalı çeşitli paylaşımlarda bulundu.

Federasyon’un bölgede yaptığı çalışmaları anlatan Kadim Aşiretler Lideri Rasim Aslan, yapılacak çalışmaların devletimize ve milletimize sunacağı yararları özetleyerek gelecek periyotta atılacak adımlar hakkında kısa bir sunum yaptı.

“İçişleri Bakanımız ile dört buçuk saat süren bir görüşme gerçekleştirdik. Hayli yararlı görüşmeler oldu. Bütün çalışmalarımızı hem İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beyefendiye hem de AK Parti Genel Lider Yardımcısı sayın Numan Kurtulmuş beyefendiye anlattık. Bölgesel ve ulusal seviyedeki faaliyetlerimizi ve projelerimizi görüşme talihi bulduk. Hem kabulleri hem de nezaketleri için İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beyefendiye ve AK Parti Genel Lider Vekili sayın Numan Kurtulmuş beyefendiye şükranlarımı sunuyorum” diyen Lider Rasim Aslan, Kadim Aşiretler Federasyonu olarak süreçten mutlu kaldıklarını belirtti.

Karşılıklı istişareler, âlâ dilek niyetleri ve toplu fotoğraf çekiminden sonra görüşme sona erdi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir