Melis Sezen: Aşık olunca çiçek açıyorum

KANAL D’de yayınlandığı devirde büyük ses getiren “Sadakatsiz”le şöhreti yakalayan Melis Sezen, Marie Claire mecmuasının yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Hakkında merak edilenleri anlatan ünlü oyuncu, “Sadakatsiz”de canlandırdığı Derin karakterinden kopmasının vakit aldığını itiraf etti:

UZUN MÜDDET DERİN’DEN KOPAMADIM

“2 sene boyunca her gün onunla birlikteydim bir noktadan sonra mimiklerimiz birbirine karışmış, yansılarımız birbirine benzemeye başlamıştı. Ancak onun ötesinde çok ağır bir duygusal bağım vardı onunla, çok uzun müddet hem çıkamadım hem de bırakamadım. Bıraktım diyordum kendime, bırakman lazım artık lakin bırakamıyordum. Sonra ona veda ettim, tam ne vakit olduğu da bende.” Sezen, “Oyunculuğun en çok nesini sevdin ve seviyorsun?” sorusuna da şu cevabı verdi: “Özgürlüğünü. Her şey olabilmeyi. Her şeyin ötesinde kendimi keşfetmeyi sağlamasını.”

İÇİMDE TANIMADIĞIM ŞEYLER UYANIYOR

Geçtiğimiz günlerde işinsanı sevgilisi Atilla Bingöl ile birinci kere objektiflere yakalanan Melis Sezen aşk hayatı hakkında da konuştu. Ünlü oyuncu, “Âşka ilgili neler düşünüyorsun? Şu an âşık mısın” sorusuna kaçamak bir cevap verdi: “Hiçbir şey bilmiyormuşum. Âşka açtım kendimi demiştim, bir seyahatteyim ve bu bir bilme hali değil.” Sezen, âşık olunca nasıl bir bayan olduğunu da şu sözlerle anlattı: “İçimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler. Ancak bütün ömrü içimde hissediyorum ve dışarı taşıyorum. Canlı hissediyorum, çiçek açıyorum.”

Melis Sezen, Marie Claire mecmuası için birbirinden savlı pozlar verdi.

KENDİMİ AKIŞINA BIRAKIYORUM

Melis Sezen, “Yorulduğunda ya da her şeyden bıkma noktasına geldiğinde bununla nasıl başa çıkıyorsun?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Kaynağım inancım, her vakit, her an, teslimiyetim. Dans etmek çok uygun geliyor bana, dans ediyorum. Kendimi akışa bırakmaya çalışıyorum, bırakıyorum. Kitap okumak da çok dinlendiriyor, besliyor.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir