Torun sevgisi ünlü çiftin en büyük mutluluğu: Bu hayatımızın en önemli rolü!

Oscar, Altın Küre, Emmy, BAFTA… Tom Hanks’in bugüne kadar aday olup da bir mükafatı alamadan meskenine döndüğü Hollywood’da ender görülen bir durum. 40 yıldan fazladır sürdürdüğü mesleğinde en büyük başarılara imza atan Tom Hanks, bir yandan da oynadığı sinemaların kazandığı gişe hasılatları düşünülünce Hollywood’un hakikaten de en “bereketli” oyuncularının başında geliyor.

Tom Hanks ve Rita Wilson’ın 4 çocuğu bir ortada: Elizabeth, Colin, Chet ve Truman

Tom Hanks, 1988’den beri yani tam 35 yıldır kendisi üzere ünlü bir oyuncu olan Rita Wilson’la evli. Wilson da sayısız sinemada rol almış, tiyatro oynamış hatta başarılı da bir şarkıcılık mesleği olan Hollywood’un bir öteki güçlü ismi. Son yıllarda yapımcılık yapan Rita Wilson mesleğine eklediği bu son halkayla birlikte muvaffakiyetini girerek artırıyor.

Ancak ikisi de 66 yaşında olan ünlü ikili sorarsanız hayattaki en büyük muvaffakiyetleri bu saydıklarımız değil… Oscar’lı yıldız Tom Hanks’in evvelki evliliğinden 45 yaşında Colin isminde bir oğlu ve 41 yaşında Elizabeth isminde bir kızı var. Rita Wilson ve Tom Hanks’in de yıllardır sağlam bir kale üzere yıkılmadan ayakta kalan keyifli evliliklerinden 32 yaşında Chet ve 27 yaşında Truman isminde iki oğlu oldu.

Tom Hanks ve ortanca torunu Charlotte

Rita Wilson’ın Tom Hanks’in öteki anneden doğan çocuklarına da yıllarca annelik yaptığını ve onları kendi çocuklarından ayırmadığını eklemiş olalım. Artık birden fazla yaşıtları emekli olmuşken harıl harıl çalışmaya devam eden Hanks ve Wilson çiftinin artık en büyük memnunluk kaynağı torunları.

Çiftin en büyük oğlu Colin’in iki, ortanca oğulları Chet’in de bir kızları var. Böylelikle ünlü çift tıpkı anda üç torunlarıyla birlikte dünyanın en büyük mutluluklarından birini tadıyorlar. Babaanne ve dede olmayı “hayatlarının en büyük rolü” olarak gören Tom Hanks ve Rita Wilson, çalışmalarından kalan tüm vakitlerini torunlarına ayırıyor.

Rita Wilson, torunlarının gözünde sevilen bir büyükanne olmanın sonsuz bir memnunluk kaynağı olduğunu söylerken güzel bir babaanne ve dede olmanın en büyük sırrının “o küçük afacanları” çok sevmek ve onların sevdikleri oyunları onlarla oynamak olduğunu söylüyor. Çabucak ortaya giren Tom Hanks ise çabucak 35 yıllık eşinin düzeltiyor: “Onlar afacan değil, muazzam birer küçük hanım”.

Rita Wilson yeterli bir babaanne olmanın sırlarını veriyor fakat oğullarının anlattığına nazaran Hanks ve Wilson torunlarını oldukça şımartıyorlar… 

Özel hayatları konusunda pek de açık konuşmayı sevmeyen Hanks ve Wilson çiftinin nasıl birer babaanne ve dede olduğuyla ilgili bilgiyi de oğulları Colin, latifeyle karışık formda şöyle anlatıyor:

“Keşke annem ve babam çocukların uyku saatlerine biraz daha dikkat etseler. Üstelik dedeleri onlara çok fazla şeker yediriyor, sonra da çocuklar denetimden çıkıyor. Keşke şu kalın camlı gözlükleri olan huysuz babaanne ve dedelerden olsalardı, sanki işimiz o denli daha mı kolay olurdu diye düşünüyorum bazen…”

Rita Wilson, 2019’da Hollywood Walk of Fame’deki yıldızına kavuştuğunda yanında en küçük torunu Michaiah da vardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir