Turkish Airlines Euroleague, 3 yıl boyunca yeni platformunda

Taraflar ortasındaki mutabakatın basın lansmanı İstanbul’da bir otelde gerçekleştirildi. Lansmana; Saran Group İdare Şurası Lideri Sadettin Saran, Euroleague Lideri Dejan Bodiroga ve Euroleague CEO’su Marshall Glickman katıldı.

32 yıldır Türk sporuna katkıda bulunduklarını tabir eden Sadettin Saran, “Euroleague’i izleyicilerle buluşturacağımız için memnunuz. Ülkemizi gururlandıran Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes’e muvaffakiyetler diliyoruz” Tabirlerini kullandı.

“HEM YURT İÇİ HEM DE YURT DIŞINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Euroleague’in yanında diğer spor kollarında da yayınlar yaptıklarını ve büyümeye devam edeceklerini söyleyen Sadettin Saran, “Hem Türkiye’de hem yurt dışında bu işlere gönül verdik. Büyümeye devam edeceğiz. Bunu yalnızca aboneler bazında söylemiyorum, içerik olarak da bu türlü. Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye devam edeceğiz” formunda konuştu.

EUROLEAGUE CEO’SU MARSHALL GLICKMAN: TÜRKİYE BİZİM İÇİN DEĞERLİ BİR PAZAR
Türkiye’nin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Euroleague CEO’su Marshall Glickman, “CEO olarak birinci defa buradayım. Türkiye en kıymetli pazarlardan birisi. Saran Group ile olan mutabakattan ötürü çok memnunuz. Türkiye’de izlenme oranları harikulade bir artış gösterdi. Yüzde 35’lik bir artış kelam konusu. Saran Group bizim için ülkü bir ortak. Burada bizim için en kıymetli bahislerden birisi dijital platformlar. Bu sayede daha bilhassa genç olmak üzere çok beşere ulaşarak altyapıyı güçlendirmek çok daha önemli” diye konuştu.

“DEĞERİMİZİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ”
Euroleague’deki ekip gelirlerinin artırılıp artırılmayacağı istikametinde gelen bir soru üzerine, Glickman, “Büyülü bir asam yok. Lider Bodiroga ile birlikte yapmaya çalıştığımız şeyler var. Bedelimizi arttırmak için çalışmalara devam edeceğiz, lakin bunun için vakit lazım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir