Edirne’de Belgin İba’dan ittifak ortağı MHP’ye ziyaret

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Edirne için belediye lider adaylığı açıklanan Belgin İba, kentte coşku dolu kutlamalarla karşılandı.

Parti binasında yapılan kutlamaların akabinde tebrikleri kabul eden İba, takviye olan herkese teşekkür etti. Edirnelilerle bir ortaya gelen İba, daha sonra birinci ziyaretini Cumhur İttifakı ortağı olan MHP Edirne Vilayet Başkanlığı’na gerçekleştirdi. İba, burada MHP Vilayet Lideri Emre Tokluoğlu tarafından karşılandı.

Belediye lider adaylığının güzel olmasını dileyen Tokluoğlu, İba’ya çiçek takdim etti. Edirne için yeni bir yola çıkmanın memnunluğunu yaşadıklarını söyleyen İba, tüm Edirne’ye hizmet etmek için, Cumhur İttifakı’nın Belediye Lider Adayı olarak yola çıktıklarını ve yapılan istişareler sonrası çalışmaların süratli bir biçimde devam edeceğini söyledi.

İba, MHP Edirne Vilayet Lideri Emre Tokluoğlu, Merkez İlçe Lideri Oğuzhan Özcan Altınel, Vilayet Bayan Kolları Lideri Hafife Balkan Delen ve idare heyeti üyelerine nazik konut sahipliği için teşekkür etti. MHP Edirne Vilayet Lideri Emre Tokluoğlu, bu davada teşkilat üyeleriyle birlikte gece gündüz demeden her vakit dayanak olacaklarını belirtti. İba’nın seçimi kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Tokluoğlu, Edirne’ye hizmet yolunda var gücüyle çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışmalarını hızlandıracaklarını kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir