15 Ocak 2023 burç yorumları; Terazi şanslı, Boğa çok dertli, Akrep başarıya koşuyor

KOÇ BURCU

İyimser, coşku dolu bir Pazar. Yay burcundaki Ay-Venüs kavuşumu, seyahat dalınızda duruyor hafta sonu için arkadaşlarınızla yahut ailenizle bir şeyler planlayabilirsiniz.. Muhakkak âlâ bir ruh halinde olacaksınız. Dışarı çıkmak, dikkatinizi dağıtmak, toplumsal hayatınızı keyifli bir halde canlandırmak isteyeceksiniz.

Partneriniz varsa hoş projeler sayesinde bilhassa yakın hissedeceksiniz.
Yalnızsanız iki kalbin buluşma günü: bir flörtle başlayacak ve sonrası hoş olacak.

ASLAN BURCU

Terazi’deki Güneş-Merkür-Mars kavuşumu ile bağlantı önceliğinizdir. Aklınızda binlerce fikir olacak ve bunları paylaşmak isteyeceksiniz. İşverene bir teklifte bulunmayı yahut bir iş gerilimi faktörü hakkında konuşmayı düşünebilirsiniz. Her şeyin bir vakti olduğundan, bilhassa Merkür gerilemesi göz önüne alındığında, tam olarak ne demek istediğinizi bildiğinizden emin olun.

Partneriniz varsa onunla daha çok vakit geçireceksiniz ya da o isteyecektir. Tereddüt etmeyin, samimi bir gün planlayın.
Yalnızsanız Yakın vakitte biriyle tanıştıysanız, bugün daha fazlasını öğrenmek isteyeceksiniz.

YAY BURCU

Burcunuzdaki Ay ve Venüs kavuşumu size çekicilik katıyor, keyifli olayları toplumsal hayata taşıyor ve sizi heyecanlandıracak bir çıkış olabilir. Tıpkı vakitte, Güneş-Merkür-Mars kavuşumu, toplumsallaşmak, yeni profesyonel kontaklar kurmak için ülkü bir vakit olduğunu gösterir. Bir meslektaşınızın yeni iş fırsatları sunabileceğini görebilirsiniz.

Partneriniz varsa rutini bozmak için bir seyahat düzenlemeye yönelik çok isteklisiniz.
Yalnızsanız şahane bir atmosfer, ismi A harfi ile başlayan birine aşık olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Bugün çalışmıyor olmanız mümkündür, fakat kendinizi işe vermek zorunda hissetmeniz de birebir derecede mümkün. Güçler tepede olmadığı için, bugünün pasajları, merakınızı ve hayatınızı aydınlatabilecek, daha canlı hale getirebilecek.
Partneriniz varsa bağı daha da güçlendireceksiniz, iki kişilik değerli bir projeden bahsedeceksiniz!
Yalnızsanız gezegenler kalbin işlerini yavaşlatıyor. Bir flörtleşme olabilir: anın tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU

Güneş-Merkür-Mars kavuşumu ile alışverişe çıkma havasında olabilirsiniz, pazarlık yaparak alışveriş yapacaksınız. Şayet vintage yahut ikinci el eşya ya da kıyafetlerden hoşlanıyorsanız, âlâ bir fırsat bulacaksınız. Uzun vakittir arzuladığınız bir şeyi satın alacaksınız.

Partneriniz varsa Partnerinizle kendinize lüks bir şeyler ısmarlamak istiyorsunuz ve lüks bir hayat sürmeye gücünüz yetiyorsa neden olmasın?
Yalnızsanız Hayatınıza tatlılık katacak çok romantik bir müsabaka olabilir.

OĞLAK BURCU

Terazi’de burcunuzla birleşen Güneş-Merkür-Mars, keyifli olmamanız gerektiğini gösteriyor! Amaçlarınızın, hırslarınızın olduğu dalınızda gezegenlerin gücü hakim ve bu nedenle, olağan sonların ötesine geçmek ve konfor alanından çıkmak için harika bir vakit. İlerlemeye ve kıymetinizi göstermeye hazırsınız!

Partneriniz varsa biraz huzursuzsunuz: Diyalog bir tartışmaya dönüşebileceği için dikenli mevzularla girmeyin.
Yalnızsanız küçük flörtler, hisler ve süreksiz maceralar bugüne hakim olacak.

İKİZLER BURCU

İkizler’deki Güneş, Merkür ve Mars size üstün güçler veriyor, her zamankinden daha dinamiksiniz! Keyif önceliğiniz olacak, bir hobi yahut favori sporunuzu yapmak isteyeceksiniz. Çalışıyorsanız, bir meslektaşınızla sohbet etmenin işler daha eğlenceli hale getireceğini görebilirsiniz.

Partneriniz varsa partneriniz sizi şımartıyor.
Yalnızsanız farklı bir hafta sonu: bir bireyle çok ortak noktanız olduğunu keşfedeceksiniz.

TERAZİ BURCU

İlişkiler kelam konusu olduğunda, esnek bir yaklaşım benimsemek en uygunudur. Bir kişinin ne yaptığı yahut söylediği konusunda hemfikir olmayabilirsiniz ancak burcunuzdaki Güneş, Merkür ve Mars, olumlu sonuçlar elde etmek için açık fikirli olmanızı, güzel alakalar kurmanızı tavsiye ediyor. Birebir vakitte, geçiş, imaj değişikliğini başlatmak için mükemmel bir gün olduğunu gösteriyor!

Partneriniz varsa : gün çok keyifli geçecek.
Yalnızsanız Size kur yapan kişiyi daha âlâ tanımak istemekte haklısınız, fakat Sherlock Holmes’a dönüşmeyin.

KOVA BURCU

Günümüzün astral geçişlerinde, kesinlikle prestijli ve tesirli bir bireyle bir uzlaşma bulmak zorunda kalabilirsiniz. Ne yazık ki, ilerlemek istiyorsanız bu kaçınılmaz olacak.. Terazi’deki Mars, aklınızdakileri kararlılıkla yakalamanız için bir davettir. Örneğin, bir iş bulmak yahut bir muahede kazanmak ve bir kontrat imzalamak. Bu nedenle, diğerlerinin ne düşündüğü hakkında endişelenmeden, ulaşılacak amaçları takip edin.

Partneriniz varsa bir müddettir düşündüğünüz iki kişilik değerli bir proje hakkında konuşabilirsiniz.
Yalnızsanız kalp formunda bir gün: bugün aşk ve tutku hayatınıza girebilir

YENGEÇ BURCU

Güneş, Merkür, Terazi’deki Mars, konutunuzun, ailenin bölgesine ışık tutuyor. Bugün çalışmak zorundaysanız, bunu uzaktan yapıyor olabilirsiniz. Genel olarak, bugün işe gitmek çok sıkıntı olabilir: yuvada kalmak isteyeceksiniz. Öte yandan, çalışmıyorsanız, rahatlamak, sevdiklerinizle vakit geçirmek için düzgün bir gün.

Partneriniz varsa Geri giden Merkür’ün varlığı, yapan bir diyalog kurulmasına yardımcı olmuyor, gerginlik hakim.
Yalnızsanız ​​Daha olumlu olmaya çalışın.

AKREP BURCU

Sizin için her şey siyah yahut beyaz, ya daima ya hiç. Lakin Ay-Venüs kavuşumu ile kimi istekleri tatmin ederken makul hudutlar içinde kalmalısınız. Hele de kendinizi masrafa sokacak olursanız. Ve kendinize küçük bir ikram vermek günün zevklerinden biri olabilir.

Partneriniz varsa tahminen iş yahut para yüzünden kimi uyuşmazlıklar olabilir.
Yalnızsanız Sizi baştan çıkaranlardan yüksek beklentiler içine girmeyin.

BALIK BURCU

Yay burcundaki Ay-Venüs kavuşumu cömertliğinizi, fedakarlığınızı vurguluyor ve kendinizi yararlı kılmaktan, yardım etmekten, bir insanı gülümsetmekten memnun olacaksınız. Ayrıyeten tanımadığınız birine yahut yaşlı bir ebeveyne karşı da cömert olabilirsiniz. Yeterlilik yapmak bugün senin görevin!

Partneriniz varsa Partneriniz gereğince ilgili olmadığınız için sizi suçlayabilir.
Yalnızsanız Yeni tanıştığınız birinin kollarına kendinizi körü körüne atmaktan kaçının. Biraz gizem yaratın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir